Connect with us

Тајмаут

Уцената на фудбалска ѕвезда со се*с видеа пропадна, но Ава се пофали: „Успешен период“

Американската манекенка Ава Луиз се прослави по кратката епизода со познатиот НФЛ играч Антонио Браун.

Луиз најпрво објави како е со Браун додека тој беше со тимот за карантин, а потоа објави детали од спалната соба.

Браун понудила 10.000 долари преку адвокат за ништо да не излезе на берзата, но таа ја објавила понудата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ava Louise (@avalouiise)

Потоа отиде чекор понатаму и го објави она што ниту еден маж не сака да го слушне.

“Го задоволував орално, а тоа траеше само 30 секунди и сакаше да спие. Сними се”, рекла Ава и продолжила:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ava Louise (@avalouiise)

“Пред спиење сакаше да го погледне видеото. Го вклучи, сакаше втор круг и повторно траеше 30 секунди”, вели овој модел.

Таа не застана на ова. Таа објави дека за три дена заработила повеќе од 60.000 долари, благодарение на снимките што ги продава на бројни платформи.

Не е ни чудо што таа на крајот ја одби понудата на Браун бидејќи на овој начин заработува многу повеќе пари.

Facebook