Connect with us

Тајмаут

Ванда објави уште една фотографија од кревет, овој пат бара совет (ФОТО)

Published

on

Аргентинскиот контроверзен менаџер и сопруга на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди, Ванда, објави нова фотографија која го привлече вниманието на јавноста.

Ванда е позната по објавувањето фотографии кои главно се придружени со големо внимание затоа што обично се голи изданија, а тоа често го прави во нејзината спална соба.

Жената која му го уништи животот на Макси Лопез, а потоа го остави и отиде по неговиот соиграч и пријател Мауро Икарди, овој пат побара совет од обожавателите.

„Дали имате совет како да ги избегнете сончевите зраци рано наутро?“, Праша Ванда, а обожавателите дадоа голем број различни одговори на тоа прашање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Facebook