Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: „Avanti Lecce“ Бобан Николов ги поздрави фановите на Лече

Published

on

Македонскиот репрезентативец Бобан Николов утрово преистигна во Италија.

Како што е познато Николов кариерата ќе ја продолжи во Лече, па со нетрпение го очекуваме неговото деби.

Николов денеска преистигна на медицински прегледи, по што ја официјализира соработката со клубот од Италија.

Видеото од неговото пристигнување во новиот клуб можете да го видите тука.

Advertisement

Facebook