Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Додека згодната новинарка известуваше во живо, навивач ја удри по задн*кот, полицијата го бара

По дербито на Тоскана меѓу Емполи и Фиорентина (2:1), додека новинарката Бекалја даваше извештај за телевизија, еден навивач ја фати за задникот.

Полицијата информира дека е почната истрага за сторителот и против него ќе биде покрената постапка за сексуално вознемирување.

Реклама

Facebook

Реклама