Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Ѓоковиќ полуде, неговата реакција откако Србија во 90-та минута постигна гол против Португалија

Големо изненадување постигна Србија откако како гостин славеше против Португалија со 2:1 во директната пресметка за првото место во групата и пласман на СП во Катар. А, погледнете ја реакцијата на Новак Ѓоковиќ откако Србија постигна гол.

Реклама

Facebook

Реклама