Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: „Гореа“ улиците во Прариз по пласманот во финалето

По победата на ПСЖ и пласманот во финалето на Лигата на шампиони, навивачите речиси ги „запалија“ улиците во Париз, а се славеше до доцна во ноќта.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com