Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Хари Кејн носи водство на Англија

Хари Кејн се најде на вистинското место во вистинско време и успеа да ја шутне топката по средината на голот, а голманот беше немоќен по првата одбрана, а Хари Кејн успеа да ја доведе Англија до водство од 1:0.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама

Повеќе од Фудбал

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com