Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Фудбал

ВИДЕО: Каква само машина е Кристијано Роналдо, стигна до 750 голови во кариерата

Јувентус вечерва славеше против Динамо Киев со убедливи 3:0 и го завери пласманот во нокаут фазата од ЛШ. Головите беа дело на Киеза, Роналдо и Мората. Ова беше посебна вечер за Португалецот, кој со овој погодок стигна до бројката од 750 голови во кариерата.

 

loading...

Facebook