Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Лудница во Мадрид – Салах го врати Ливерпул во живот

Published

on

Второто полувреме Ливерпул брилијантно го отвора против Реал.

„Црвените“ во 51. минута намалија на 2:1, а стрелец беше Салах.

Погледнете го целта ОВДЕ.

Facebook