Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Ова не смеете да го пропуштите! Вонсериска одбрана на Гачевски

Филип Гачевски иако направи денеска и грешка, но сепак имаше и вонсериска одбрана.

Одбраната на колото на Гачевски против Силекс:

Facebook

Реклама