Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Продолжува голијатот во Мадрид, а падна четвртиот гол

Published

on

Продолжува голијадата во Мадрид.

Реал поведе со 3:1 против Ливерпул во 65. минута.

Винисиус е повторно стрелец по асистенција на Модриќ.

Погледнете го голот ОВДЕ.

Facebook