Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Сите со бесни коли, а тој на фудбалски меч дојде со трактор, шоу на Диего Коста

Поранешниот напаѓач на Челзи и Атлетико Мадрид, Диего Коста, кој сега игра во Бразил, поточно во Атлетико Минеиро, направи шоу. Имено, додека останатите доаѓаат со бесни коли, тој одлучи да се појави со трактор на еден фудбалски меч. Интересно е тоа што во тракторот беа и неговите деца.

 

Реклама

Facebook

Реклама