Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО снимките од мајката на сопругата на славниот фудбалер го срушија интернетот, како е можно да изгледа вака (ВИДЕО)

Аргентинскиот репрезентативец Паоло Дибала веќе пет години е во среќна врска со манекенката Оријана Сабатини. Многумина му завидуваат на Дибала за изгледот на неговата избраничка, чија тетка е познатата тенисерка Габриела Сабатини, а се чини ги наследила гените од нејзината мајка Катерина Фулоп.

@catherinefulop65 Peobando, probando 1… 2… 3… #filtrosdeinstagram #filtro ♬ sonido original – Catherine Fulop

И Катерина порано беше модел. Но, според коментарите на многумина, таа денес на 58 години изгледа подобро од било кога. И многумина се прашуваат која е тајната на убавината на оваа Венецуелка.

View this post on Instagram

A post shared by Catherine Fulop (@fulopcatherine)


Катерина често е во центарот на вниманието бидејќи често објавува интригантни видео клипови на социјалните мрежи. Нејзините фотографии привлекуваат големо внимание бидејќи многумина се во неверување дека 58-годишна жена може да изгледа така.