Поврзи се со нас

Фото

За прв пат ВАР – технологија и кај нас

Вечерва Македонија на Арената „Тодор Проески“ игра историски натпревар поради првото користење на ВАР технологиј, и борба за влез во финалето на баражот за Европско првенство.

Фото: Спорт Манија

loading...

Facebook