Connect with us

Тајмаут

Жесток удар за фудбалската ѕвезда: „Нашиот се*с траеше два пати по 30 секунди, ќе го пуштам видеото“ (ВИДЕО)

Американката Ава Луиз реши жестоко да го нападне американскиот фудбалер Антонио Браун.

Таа вчера јавно ја објави понудата што и ја испратил адвокатот на фудбалерот да молчи за фактот дека имала се*с со НФЛ ѕвезда во карантин.

Навредена од понудата од 10.000 долари, Ава реши да се договори со Браун, а сега отиде чекор понатаму.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ava Louise (@avalouiise)

Таа на локалното радио изјави дека Браун не и е љубовник и објави детали од спалната соба.

“Го задоволував орално, а тоа траеше само 30 секунди и сакаше да спие. Сними се”, рекла Ава и продолжила:

“Пред спиење сакаше да го погледне видеото. Го вклучи, сакаше втор круг и повторно траеше 30 секунди”, вели овој модел.

Ава очигледно решила целосно да ја понижи НФЛ ѕвездата, а ударот врз мажественоста е докажан систем.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ava Louise (@avalouiise)

Таа, исто така се закани дека ќе ја објави снимката на јавноста за целиот свет да ја види како Браун е лош љубовник

Реклама

Facebook

Реклама