Connect with us

Тајмаут

Ѕвезда од сајт за возрасни тврди дека спиела со Лионел Меси, но била многу разочарана (ФОТО)

Околу најпознатите светски фудбалери секогаш има убавици кои привлекуваат големо внимание, но бракот на Лионел Меси и убавата Антонела Рокузо до сега беше исклучително стабилен. Еден од најдобрите играчи во светот не ги полнеше жолтите страници на печатот со афери и гласини за неверство, но можеби и во младоста Аргентинецот бил непослушен!

Ксоана Гонзалес тврди дека некогаш спиела со Лео и не е многу импресионирана. Девојката која некогаш позирала гола за „Плејбој“ сега живее од својот профил на страницата за возрасни и повремено се присетува како изгледало кога некој фудбалер флертува со неа. Во еден клуб се запознале преку телохранителот на Меси, завршиле во неговиот кревет, а таму… Разочарување бидејќи Лео не се потрудил за неа!

„Тоа се случи пред многу години. Беше многу млад. Но знаеше што прави, беше полнолетен, тоа е важно. Тој не ми пријде мене, туку неговиот телохранител. Мене ме интересираше, а потоа пред мене се појави Меси, идолот на сите нас во Аргентина“, изјави Ксоана и откри уште пикантни детали: „Го прашав зошто ми испрати човек од неговото обезбедување, наместо тој да дојде до мене и да ме запознае. Дури подоцна забележав колку е срамежлив. Разговаравме за музика, не се сеќавам дали ми кажа дека има девојка или не. Потоа отидовме во неговиот стан во Пуерто Мадеро. Во кревет очекувате дека ако направите нешто и тој другиот ќе направи нешто за вас. Сакав да ми даде повеќе, но во еден момент се почувствував како да спијам со трупец, вели таа.

Facebook