Connect with us

Фудбал

Александар Трајковски преговара со Милан

Александар Трајковски е слобеден играч на трансфер берзата по проблемите со кои се соочи неговиот поранешен клуб Палермо, нашиот репрезентативец  во соработка со  менаџерот Владо Лемиќ преговара со Милан, дознава DRIBLING.MK

Читај повеќе на dribling.mk

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com