Connect with us

Тајмаут

Без ронка срам: Еротското видео на Ванда ги полуде нејзините обожаватели (ВИДЕО)

Ванда Нара реши по којзнае кој пат да ги „почести“ своите верни следбеници на социјалните мрежи.

Контроверзната менаџерка ужива на одмор и во изминатите денови ги доби боите од силното сонце, кои реши да ги сподели со своите фанови.

Ванда сними кратко видео од грбот и задникот и го сподели со повеќе од 12 милиони следбеници на Инстаграм.

Ништо овде не би било чудно доколку таа не направи едно движење за кое е сигурно дека кај многумина „разбудивме немир“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Инаку, Ванда е на одмор со сопругот Мауро Икарди и децата на Малдиви, но очигледно е дека не може без Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)


Таа последниве денови е доста активна и многу често има навика да споделува „провокативни“ фотографии со своите фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Пред да пристигне на Малдивите, Аргентинката и нејзиното семејство поминаа дел од одморот на сафари во Занзибар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Останува да видиме дали по паузата ќе мора да поработи на новиот трансфер на сопругот, бидејќи Икарди е вишок во ПСЖ …

Facebook