Connect with us

Тајмаут

Дибала и Кореа „лудуваат“ на луксузна јахта во близина на Мајами, но девојките им ја украдоа славата (ВИДЕО)

Пауло Дибала и Хоакин Кореа, соиграчи во националниот тим, а можно е наскоро и во Интер, се релаксираат на одмор со нивните соодветни придружнички Оријана Сабатини и Кјара Касираги. Еве ги двата пара ослободени за време на танц на луксузна јахта во близина на Мајами, избраната дестинација за летна релаксација.

Реклама

Facebook