Connect with us

Фудбал

Е, уште ова не сме го виделе, фудбалер на Севиља доби прст во задникот кога сакаше да изведе аут (ВИДЕО)

Севиља го совлада Рајо Балјекано со 2:1, но сите зборуваат за она што се случи во 33-та минута. Имено, фудбалерот на Сеивља, Окампос доби прст во задникот од едно момче, кога се подготвуваше да изведе аут. Окампос реагираше, момчето сигурно ќе биде казнето, но оваа ситуација е хит на социјалните мрежи.