Connect with us

Ракомет

„Фејсап“ манија, вака ќе изгледаат вардарци на стари години

„Фејсап“ манијата започна со Новак Ѓоковиќ, Рафаел и Роџер Федерер, излезе фотографија како би изгледале во 2050 година.

Денеска на социјалните мрежи преку апликацијата на „Инстаграм“ и „Фејсбук“ истото го сторија и Игор Карачиќ и Тимур Дибиров. Русинот одбра фотографија со неговите соиграчи од репрезентацијата.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Ракомет

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com