Connect with us

Тајмаут

„Фитиљ“ ќе рипне во тавче, Кузмановски ја запроси девојката

Објавено:

Филип Кузмановски реши да стави крај на ергенскиот живот. Тој ја побара за жена неговата девојка Моника.Станува збор за велешанката Моника Игнова, која патем е прва братучетка на неговиот соиграч од националниот тим, Дејан Манасков.

Македонскиот репрезентативец и велешанката во врска се повеќе од една година. Тој ја запроси Моника пред своите најблиски.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама