Connect with us

Ракомет

ФОТО: Битолчани веќе се „чекираа“ на пат да ги бодрат ракометарите

Како и секоја година, битолчани се едни од најверните поддржувачи на македонскиот спорт. Така и оваа година поддршка ќе им дадат на македонските момци кои ќе се борат на Светското првенство во ракомет.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама

Повеќе од Ракомет

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com