Connect with us

Ракомет

ФОТО: Фан-зоната на Еурофарм Пелистер пред натпреварот против Ним

Битолчани го искористија прекрасното време и попладнево се упатија кон градскиот парк и во сегментот пред спортската сала „Боро Чурлевски“.

Реклама

Facebook

Реклама