Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Георгина ги фасцинираше со нова фотографија: Доби илјадници коментари, но едно ’смајли’ е во центарот на вниманието

Објавено:

Свршеницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез продолжува да ги фасцинира фановите на Инстаграм.

Георгина има скоро девет милиони следбеници на оваа друштвена врежа, а фановите едвај ја чекаат секоја нејзина нова фотографија.

Последната ја објавила од Дубаи со марама на главата, а во опис им се заблагодари на домаќините кои очигледно добро ги угостиле неа и Кристијано за новогодишните празници.

Набрзо потоа следеа неколку илјади коментари, а доказ за тоа колку нејзините фанови се „маѓепсани“ од нејзиниот изглед е тоа дека најмногу се користи таканареченото збунето смајли.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама