Фото: Георгина и Роналдо го прославија трофејот во Лигата на нации

Убавата Георгина од ложата го следеше финалето во Порто од Лигата на нации меѓу Португалија на нејзиниот Кристијано и селекцијата на Холандија. Фудбалерите на Португалија се првите освојувачи на трофејот  во Лигата на нации ,Холандија беше совладана со минимални 1-0.

Секси Герогина на трибините се појави во бели панталони и очекувано му „ја украде славата на Кристијано“. Во преден план беше нејзиниот секси задник, поради кои мажите остануваа без здив.

По мечот Георгина се појави во соблекувалната на Португалија за покрај пехарот  да го бакне својот сакан.Оваа фотка за само еден час собра повеќе од еден милион лајкови.