ФОТО: Георгина повторно заведува на Инстаграм, добивајќи 1,2 милиони лајкови

Една од најпознатите девојки на фудбалерите, Георгина Родригез, повторно го привлекува вниманието на Инстаграм.

-текстот продолжува по рекламата-

Георгина, која има 13,6 милиони следбеници на оваа социјална мрежа, продолжи да објавува заведувачки фотографии.

Георгина се повеќе се занимава со манакенство и како фотомодели.

Овој пат таа објави две фотографии кои привлекоа 1,2 милиони лајкови, што е стандард за Георгина.

Инаку, нејзиниот Роналдо сега е проследен со репрезентативни обврски во дресот на репрезентативниот тим на Португалија, а Георгина во тоа време веројатно ќе биде сама со децата во Торино, бидејќи децата се премногу млади за да одат на некои далечни патувања.

View this post on Instagram

💙 @prettylittlething 💙

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

👗 @prettylittlething 💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Loading...