Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Икарди ја украде Ванда од најдобриот пријател, а сега ја изневери неа со нејзината пријателка

Мауро Икарди ја изневерил сопругата Ванда Нара со нејзината пријателка пишуваат таблоидите. Аргентинските медиуми веќе објавија дека се работи за Чина Суарез.

Секако ова е нова контроверза со Икарди, која не е поврзана со фудбалот. Како што е познато Ванда Нара беше сопруга на неговиот најдобар пријател и фудбалер Макси Лопез, на кого практично му ја украде. Се забавувал со неа уште додека Ванда била во брак со Лопез. Поради тоа, овие двајца повеќе не зборуваат, а кога ќе се сретнат на теренот воопшто не се поздравуваат.

 

Реклама

Facebook

Реклама