Connect with us

Фото

ФОТО: Македонската репрезентација полета за Рејкјавик, Исланд

Од Меѓународниот аеродром „Скопје“ македонската фудбалска репрезентација во 16 часот ќе полета за Рејкјавик, Исланд каде на гости ќе го одигра следниот натпревар од квалификациите за СП.

Вчера Македонија ремизираше против Ерменија во Скопје.

May be an image of 2 people and people standingMay be an image of 3 people, people standing and indoorMay be an image of one or more people, people standing and indoorMay be an image of 1 person and standingMay be an image of 1 person and standing

Facebook