Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Најсексипилната кошаркарка позираше разголена во када

Италијанската кошаркарка Валентина Вигнали со години е една од најсекси кошаркарки во светот.

Иако игра во италијанската втора лига за Атена Рома, Валентина е одлична ѕвезда во нејзината земја, а на тоа може најдобро да и се заблагодари на нејзината модна кариера, која ја води заедно со кошарката.

Оваа 27-годишна убавица на „Instagram“ има два милиони следбеници, и сите останаа во шок кога објави фотографија на која позира разголена во кадата.

View this post on Instagram

Baby è fatta, se mi vedi scappa 🌹

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

Vignali durante il time out pensa ai puffi

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

👗

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

View this post on Instagram

About last night 👼🏻💎

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

Реклама
Реклама

Повеќе од Тајмаут

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com