Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Најубави желби младите и главниот гостин: Борко и Нина направија свадба

Двојката Борко и Николина Ристовски која лани склучи граѓански брак денес ја слават љубовта заедно со најблиските, а главен гостин на прославата е нивниот син кој го добија пред неколку месеци.

Во продолжение неколку фотографии од љубовната приказна на нашиот најпознат голман и неговата сакана Николина:

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама

Повеќе од Тајмаут

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com