Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Ова е најголемиот фан на Жозе Мурињо, 38 тетоважи на телото на 62 годишна баба

Објавено:

Вив Бодикот, е голем фан на Тотенхем. Сепак, откако Жозе Мурињо седна на клупата на „Петлите“, „Специјалниот“ стана нејзина опсесија. Како што самата вели, има 38 тетоважи со ликот, но и делото на Жозе Мурињо.

Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама