Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Семејството се проширува: Роналдо и Георгина имаат скапо милениче

Семејството на Кристиано Роналдо се прошири за уште еден член, а станува збор за мачка, која чини околу 3.000 евра.

Тоа го откри неговата вереница Георгина Родригез, која се пофали со новото милениче на социјалните мрежи, но неговото име го задржа во тајност.

Станува збор за редок вид на мачка, без крзно, кое на пазарот чини помеѓу 2000 и 3000 евра.

Секако, тоа е ситница за Роналдо, но многумина се прашуваат дали го направил вистинскиот избор…

Реклама
Реклама

Повеќе од Тајмаут

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com