Connect with us

Фудбал

ФОТО: Соблекувалната на Македонија, еве што се случува два часа пред дуелот со Исланд

Репрезентацијата на Македонија вечерва го пречекува Исланд во Скопје.

May be an image of text that says 'Aape SKO ANKO DMITRIEVSKI 1 RESNC RTOVSKI 19 12 JAKO 22 JAKO JAKO JAKI JAKI JAK JAKO JAK JAKO JAKO'No photo description available.May be an image of text that says 'cлиф uaHи 6apAи 4ypлиH ETEMи 来 ALIOSKI 8 ELMAS × BARDHI 10 CHURLINO 11 二 JAKO JAKO JAKO JAK JAN JAKI JAKO AN JAKO JAKO AKO'

Реклама

Facebook

Реклама