Connect with us

Други спортови

ФОТО: Ви покажав како готвам, а сега да покажам нешто друго, Рафа се соблече

Објавено:

-Ви покажав што правиме дома, најмноу, тоа е секако готвење, јадење…А, сега ќе ви покажам, нешто друго. Ова се вежбите кои ги правам секој ден додека сум дома, напиша Рафаел Надал на социјалните мрежи и објави неколку фотографии.

Сепак, понениот пол не ги гледаше многу вежбите, туку повеќе се интересираа за телото на еден од најдобрите светски тенисери.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com