Connect with us

Фудбал

Фудбалерот на Интер ја покажа вереницата и го запли интернетот (ФОТО)

После тешката и напорна сезона со Интер како и Копа Амеика со Аргентина, Лаутаро Мартинез замина на одмор со својата вереница Агустина Гандолфо.

Дека помеѓу нив постои голема љубов може да се забележи и од самите фотографии од нивниот одмор кој што ги споделија со нивните фанови на социјалните мрежи.

-Љубовта на мојот живот, напиша сексапилната Агустина на социјалната мрежа на Инстаграм, притоа објавувајќи и фотографии на кои што разменуваат нежности.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com