Connect with us

Тајмаут

Фудбалскиот свет во шок: Протекоа фотографии од преубавата фудбалерка од платформата Only Fans за возрасни! (ФОТО)

Англиската фудбалерка Медлин Рајт е вистинска ѕвезда на локалните таблоиди. Иако беше солидна фудбалерка, таа е во јавноста пред се поради низата скандали, но и поради нејзината „втора работа“, која се наплаќа за експлицитни фотографии преку добро познатата платформа Only Fans.

View this post on Instagram

A post shared by Madelene Wright (@madelene_wright)

Медлин почна да се здобива со слава во 2020 година, кога нејзиниот поранешен клуб Чарлтон ја отпушти затоа што беше откриено дека возела автомобил додека била во голема алкохолизирана состојба. Додека возела консумирала алкохол, а со сето тоа снимала.