Connect with us

Фото

ГАЛЕРИЈА: Македонија може да жали, од рака испушти сигурен триумф!

Многу шанси, малку искористени, многу изгубеи, нереализирани. Ремизиравме со Исланд, а можевме вечерва да славиме заедно со роденденот на Александар Трајковски. Но, тоа ајде да го оставиме за натпреварот против Романија, не само што е клучен натпревар за квалификациите на СП, туку е и на Денот на нашата независност, денот кога славимр 30 години независна државата.

До тогаш еве како изгледаше денешниот натпревар низ фото објективот.

May be an image of 4 people, people playing sports and outdoorsMay be an image of 1 person, playing a sport, standing and outdoorsMay be an image of 3 people, people playing sports and people standingMay be an image of 2 people, people playing sports, people standing and outdoorsMay be an image of 3 people, people playing sports and grassMay be an image of 2 people, people playing sports, people standing and grass

Facebook