Connect with us

Фото

ГАЛЕРИЈА: Прв тренинг на Милевски и момците, подготовки за Ерменија

Македонската фудбалска репрезентација попладнево го одработи официјалниот тренинг пред натпреварот со Ерменија. Ова е прв тренинг по Европското првенство на нашата репрезентација, но и прв тренинг со новиот селектор Милевски.

May be an image of 6 people, people standing and grassMay be an image of 1 person and grassMay be an image of one or more people, people standing and outdoors

Facebook