Connect with us

Тајмаут

ГАЛЕРИЈА: Сопругата на Урибе предизвика хаос со фотографии

Синди Алварез Гарсија повторно предизвика хаос меѓу неговите следбеници објавувајќи уште една жешка снимка од нејзиното тело на социјалните мрежи.

Сопругата на фудбалерот на Порто – Матеуш Урибе, провокативно ги покажа своите облини и призна дека е една од луѓето кои „може да ти влезат во умот и да ти извадат се од душата“.

Facebook

Реклама