Поврзи се

Ракомет

ГАЛЕРИЈА: Тргна по злато, но Хрватска заврши 5. место

Иако тргнаа во златото кое што им недостасуваше во колекцијата, Хрватска заврши на 5. место на 13. Европско првенство (ЕП) кое оваа година се одржува во Хрватска.

ФОТО

loading...

Повеќе од Ракомет

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com