Connect with us

Ракомет

ГАЛЕРИЈА: Загревање, во сала но и пред ТВ – одиме на ПОБЕДА!

Published

on

Одиме на победа вечерва на првиот натпревар на Макеоднија во рамките на светското првенство во ракомет.

Репрезентативците се подготвени, наш прв противник е Шведска.

Натпреварот започнува во 20.30, директен пренос на МРТ.

Facebook