Connect with us

Ракомет

ГОЛ НА НАТПРЕВАРОТ: Проектилот на Вујин

Погледнете ја оваа сензација на Вујин. Прогласен е и за гол на натпреварот.  Пешиќ не можеше ниту да трепне, камоли да ја сопре топката на патот до мрежата.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com