Connect with us

Кошарка

Капитенот на македонската кошаркарска репрезентација Војдан Стојановски продолжува во Франција

Објавено:

Дресот на Фравелин Данкерк е новата иднина за македонскиот кошаркарски репрезентативец Војдан Сојановски. Оваа информација денеска ја објавија повеќе француски медиуми.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com