Connect with us

Тајмаут

Касиљас тренира во фитнес сала

Објавено:

Голманот на Порто, Икер Касиљас објави фотографија од тренинг во фитнес сала.

– Работа во тек, напиша голманот на својот Твитер профил.

Претходно, Шпанецот, кој претрпе срцев удар на почетокот на мај, изјави дека ќе почека до март за да донесе конечна одлука за својата иднина.

Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама