Connect with us

Тајмаут

Левандовски и остатокот од полската репрезентација имаат посебна мотивација

Објавено:

Марта Барцок е голем љубител на полската фудбалска репрезентација, па како што следуваат националните натпревари, можеме да очекуваме нов сет на нејзини фотографии на Инстаграм.

Таа ја фоодушеви јавноста со секси фотографијата од стадионот, но бидејќи долго време не е на стадионите, нејзиниот профил на Инстаграм е полн со „обични“ фотографии, каде секако Марта го покажува целиот раскош на нејзините атрибути и убавина.

И ако некогаш се прашувате од каде толку мотивација кон Левандовски и целиот тим, одговорот е на фотографиите подолу.

View this post on Instagram

🍭 @femmeluxefinery #Luxegal

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

W komentarzu napiszcie waszą ulubioną markę samochodu 🚘

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

Leather in this weather. @femmeluxefinery #Luxegal

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

#okularnica 😜 @motelrocks motelrocks #motelrocks

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

Takie tam nad morzem 🤪

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

Bujam w obłokach…☁️

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

#tbt 👙

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

😇

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

Life’s a pitch,I’m just here to play #lifesapitchtjmmnw

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

View this post on Instagram

morning. #włosypotargałsen

A post shared by Barczok Marta (@martabarczok.official) on

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама