Connect with us

Тајмаут

Навивачка на Арсенал гола дојде на Премиер лига! Со боја го исцрта омилениот дрес, па се што можеше покажа на стадион (ФОТО)

Фудбалерите на тимот од Лондон имаа силна поддршка од трибините во 38. коло од Премиер лигата.

Последното коло во Премиер лигата за сезоната 2022/23 го одбележа убедливата победа на Арсенал над Вулверхемптон, а Арабела Миа од трибините го следеше убедливиот триумф на лондонскиот тим. Оваа девојка на јавноста во Англија и е позната како заштитно лице на социјалните мрежи каде често ја искажува својата љубов кон „Топџиите“, а откако гола дојде на мечот од елитното ниво, се очекува нејзината популарност дополнително да се зголеми.

„Облечена“ во дресот на омилениот тим, но облечена само со боја на телото која оставаше впечаток дека носи облека, Арабела беше тотален хит на овој натпревар. Таа на социјалните мрежи се пофали со овие фотографии од местото на настанот:

 

Инаку, Арабела Миа живее и од веб-страниците за возрасни, каде што продава содржини што сама ги создава. На платформата „OnlyFans“, Арабела има над 3.500 провокативни фотографии и повеќе од 200 видеа со содржина за возрасни. Следењето на неа на оваа платформа чини 10 фунти месечно, додека можно е да добиете попусти доколку платите веднаш неколку месеци однапред.

Така, тримесечната цена е 28,5 фунти, половина година чини 54 фунти, додека цената за цела година пристап до неговата содржина е 96 фунти. Според неа, таа е една од најпопуларните Британки на оваа страница за возрасни. Погледнете како инаку изгледа Арабела:

Сите детали за одење на стадион без облека – или со многу малку, ако ги сметаме гаќите кои речиси и не беа забележани – ги сподели Арабела Миа на својот канал на YouTube. Инаку, и таму е активна, а веќе некое време снима подкаст во кој зборува на различни теми, но најмногу за љубовта, машко-женските односи и интимноста. Погледнете го видеото што го направи за последниот натпревар на нејзиниот сакан клуб оваа сезона: