Connect with us

Тајмаут

Не му е лесно на Кевин Трап: Жешката Изабел Гулар ги мами погледите на Миконос (ФОТО)

Објавено:

Голманот на Ајнтрахт Франкфурт, Кевин Трап, ги полни батериите по напорната сезона во Бундес-лигата. Тој со својата девојка, прекрасниот модел Изабел Гулар ужива на грчкиот остров Миконос. Не му е лесно, Изабел ги мами погледите и папараците…

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама