Connect with us

Тајмаут

Некогашната возбуда на Роналдо нема ограничувања – искушува гола и со голем стомак

Рускиот супермодел Лили Ермак уште еднаш го покажа своето уникатно тело на задоволство на нејзините повеќе од 1,7 милиони следбеници на Инстаграм.

32-годишната русокоса заводничка стана позната како жената која одби секс на суперѕвездата Кристијано Роналдо, прикачи жешка снимка во која е целосно гола и го покажува отечениот стомак. Како што е познато, Лили веќе објави дека чека второ дете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Лилия Ермак ? Miami girl ?? (@lilyermak)

За да ја одржи одличната форма, синооката убавица вложува сериозни напори. Убавицата силно ја привлекува фитнесот, кој и е една од омилените активности.

Facebook