Поврзи се

Ракомет

Ојлески: Подготвени сме за нов позитивен резултат (ВИДЕО)

На денешната прес конференција во пресрет на натпреварот во сабота помеѓу Еурофарм работник и Филинген Берген, Гоце Ојлески изјави дека се подготвени за да остварат нов позитивен резултат.

ФОТО

loading...

Повеќе од Ракомет

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com